Deneme Veritabanları

Deneme Veritabanı

Erişim Süresi

İlgili Olduğu Disiplin

Bilgilendirme

Erişim

World Bank E- Library 30.06.2020 30.06.2020Dünya Bankası’nın yayınladığı 10.100 ‘ün üzerinde tam metin kitap, rapor ve diğer dokümanlar Kampüs dışı erişim için VETİS i kullanabilir, kurumsal e-posta adresiniz ve şifresiyle giriş yapabilirsiniz. Erişim için tıklayınız.
PDC Felsefe e-dergileri ve e-kitapları platformu - Philosophy Documentation Center 07.06.2020

NOT: Erişim için ise öncelikle kullanıcı bireyler linke tıklayarak bir hesap açmalı. Bunun için sayfanın  en altında bulunan "View Your Options"ile formu doldurup, hesap açarak devam edilmesi gerekiyor.

Hesap oluşturulduktan sonra kampüs dışından da erişilebilir. Erişim süresi sona erdi
Cambridge Archives Editions 15.06.2020

tarih, siyaset ve uluslararasi ilişkiler konulu 15 kitap

(Kitaba ait linke tıklayıp doğrudan kaynağa ulaşabilirsiniz.)

Kampüs dışından proxy ile erişim bulunmaktadır. Erişim süresi sona erdi
World Scientific Publishing Journal 30.06.2020 Temel amacı Nobel Serileri konusundaki ders materyallerini okuyuculara ulastirmak olan World Scientific Publishing ; fizik, astronomi,kimya, fizyoloji/TIP, İktisat ve Edebiyat konusundaki bu serilerin geniş kapsamlı okuyucu çevresine ulaştırılmasını amaç edinmiştir. Kampüs dışı erişim için VETİS i kullanabilir, kurumsal e-posta adresiniz ve şifresiyle giriş yapabilirsiniz. Erişim için tıklayınız.
World Scientific Publishing Books 30.06.2020 World Scientific Publishing içindeki 10,000 den fazla elektronik kitap erişime açılmıştır. Kampüs dışı erişim için VETİS i kullanabilir, kurumsal e-posta adresiniz ve şifresiyle giriş yapabilirsiniz. Erişim için tıklayınız.
IEEE NOW Foundations & Trends Technology eKitaplar 30.06.2020 IEEE NOW Foundations & Trends Technology eKitap Kütüphanesi; mühendislik, enerji ve bilgisayar bilimlerinde ortaya çıkan konular hakkında en güncel bilgileri sunar. Her başlık, alandaki araştırma liderleri tarafından yazılan ve hakem değerlendirmesiyle onaylanan ortalama 150 sayfalık tek bir monograftan oluşur. Kampüs dışı erişim için VETİS i kullanabilir, kurumsal e-posta adresiniz ve şifresiyle giriş yapabilirsiniz. Erişim için tıklayınız.
Applied Science & Technology Source Ultimate 01.07.2020

Bilgisayar Sistemleri

Bilgisayar Veri Tabanları & Yazılım

Biyomedikal

Enerji Kaynakları

Gıda & Gıda Endüstrisi

Kimya

Makinalar

Mühendislik Disiplinleri

Robotik

Uzay Bilimi

Yapay Zekâ

Kampüs dışı erişim için VETİS i kullanabilir, kurumsal e-posta adresiniz ve şifresiyle giriş yapabilirsiniz. Erişim için tıklayınız.
Art & Architecture Source 01.07.2020

İç mimarlık

Mimarlık ve mimarlık tarihi

Peyzaj mimarlığı

Arkeoloji

Endüstriyel tasarım

Sanat tarihi

Çağdaş sanat

Grafik tasarım

Ve ilgili diğer tüm alanlar

Kampüs dışı erişim için VETİS i kullanabilir, kurumsal e-posta adresiniz ve şifresiyle giriş yapabilirsiniz. Erişim için tıklayınız.
Business Book Summaries 01.07.2020

Şirket stratejileri

Müşteri ilişkileri

Ekonomi ve muhasebe

Liderlik

İnsan kaynakları

Yönetim

Girişimcilik

Takım Çalışması 

Teknoloji

Kişisel gelişim

ve çok daha fazlası .

Kampüs dışı erişim için VETİS i kullanabilir, kurumsal e-posta adresiniz ve şifresiyle giriş yapabilirsiniz. Erişim için tıklayınız.
De Gruyter 30.07.2020 De Gruyter, partner yayınevleriyle birlikte yayınladığı DRM'siz 75.000 e-kitabı 30 Temmuz 2020 tarihine kadar ücretsiz erişime sunuyor! Kampüs dışı erişim için VETİS i kullanabilir, kurumsal e-posta adresiniz ve şifresiyle giriş yapabilirsiniz. Erişim için tıklayınız.
Elsevier Textbooks 31.08.2020

Elsevier ders kitaplarına(textbooks) 31 Ağustos 2020 tarihine kadar ScienceDirect platformu üzerinden ücretsiz erişilebilir.

Linkteki: https://www.elsevier.com/solutions/sciencedirect/content/book-title-lists?sf231962702=1 "Textbooks" sekmesinden xls formatında kitap listesine de erişebilirsiniz.

  Erişim için linke tıklayınız.

 

 

 
 
Son Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2020, Pazartesi