Oxford University Press De Ücretsiz Erişilen Koleksiyonlar

Değerli Araştırmacılarımız
 
Oxford University Press COVID-19 Sürecinde de Eğitiminizi Desteklemeye Devam Ediyor!
 
Oxford University Press, mevcut global krizde öğrenmeyi desteklemek için elinden geleni yapmak için adımlar atıyor. Detayları aşağıda görebilirsiniz:

Akademisyenler ve Kamu Sağlığı: İlk kez online eğitim yapması istenen hocalar için konuyla ilgili iki programını Mayıs sonuna kadar ücretsiz olarak kullanımınıza sunuyor: Teaching Online ve Blended Learning. Programlarla ilgili kısa bilgiler ve nasıl erişeceğiniz ile ilgili bilgilere blogdan erişebilirsiniz:
https://www.epigeum.com/epigeum-insights/news/moving-to-online-teaching-in-response-to-the-coronavirus-covid-19-free-access-to-epigeum-resources-that-may-help/
 
OUP, Wellcome Trust tarafından yayınlanan yeni koronavirüs (COVID-19) ile ilgili araştırma bulgularının ve verilerin halk sağlığına dair bilgilendirmede bulunmak için hızlı ve açık bir şekilde paylaşılmasını sağlamayı taahhüt eden bir bildiriye imza attı. Ocak ayı sonu itibariyle başlatılan bu uygulamayla konuya dair ücretsiz olarak sunulmaya başlayan dergi makalelerine ve diğer online kaynakların ilgili bölümlerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
https://academic.oup.com/journals/pages/coronavirus
 
Okullar: Bu linkte mevcut online destek ve etkilenen ülkelerdeki öğrenci ve öğretmenlerin öğretim/çalışmalarını desteklemek için dijital ürünlere nasıl ücretsiz şekilde erişebilecekleri hakkında bilgi içeren yeni bir web hub sayfasını bulabilirsiniz. Sayfa düzenli olarak güncellenmektedir:
https://global.oup.com/education/support-learning-anywhere/?region=uk
 
ELT – Evden Öğretin
https://elt.oup.com/feature/global/learnathome/?cc=gb&selLanguage=en
  
 
Detaylı Bilgi: 0274 443 11 84
20 Mart 2020, Cuma / 2534 defa okundu.